Witam serdecznie na stronie naszej Kancelarii. Jestem przekonany, iż indywidualne i profesjonale podejście naszego zespołu sprawi, że będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani korzystając z naszych usług. Połączenie właściwych rozwiązań prawnych i finansowych to nowatorskie podejście do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zapraszam do współpracy i zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.
Łukasz Pogorzelski, właściciel

Łukasz Pogorzelski - właściciel

Przede wszystkim praktyk prawa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budowania i wdrażania w życie "Planów Sukcesji" dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Specjalista w zakresie Prawa Spadkowego i przekształceń podmiotów gospodarczych. Posiada rzadką umiejętność łączenia instrumentów finansowych z prawnymi, co skutkuje możliwością kompleksowego ujęcia zagadnień. Przedsiębiorca oraz doświadczony manager, zdobywający swoje dotychczasowe doświadczenie poprzez współpracę z instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Jak sam mówi o sobie: "Zdobyte przeze mnie doświadczenie zawodowe sprawia, że doskonale rozumiem problemy przedsiębiorców".
Monika Talarczyk - Pogorzelska radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w tematyce zagadnień związanych z prawem gospodarczym, prawem ubezpieczeń, prawem cywilnym, w tym ze szczególnym uwzględnieniem gałęzi prawa spadkowego.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych, a także innych podmiotów zobligowanych do naprawienia szkody.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała współpracując z Kancelariami Radców Prawnych na terenie Warszawy i Poznania, a także poprzez współpracę z Biurem syndyka masy upadłości.

Uczestnik szkoleń z zakresu wielu dziedzin prawa, a także różnych aspektów biznesu.

Współpracujemy z:

Aleksandrą Lorent - Kowalik - radcą prawnym

Wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Podczas wieloletniej pracy w jednej z poznańskich kancelarii radcy prawnego, zdobyła doświadczenie:
  • w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw, prowadząc sprawy z zakresu prawa handlowego - ze szczególnym uwzględnieniem przekształceń spółek prawa handlowego - prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego oraz sprawy związane z windykacją należności,
  • w kompleksowej obsłudze stowarzyszeń (w tym organizacji pożytku publicznego) i fundacji,
  • w obsłudze Klientów indywidualnych, prowadząc sprawy z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego oraz nieruchomości.
Od 2011 roku jest współprowadzącą program "Masz Prawo" - Informator prawniczy emitowany w lokalnej, poznańskiej telewizji WTK.

Magdaleną Herfort - Spychałą - radcą prawnym

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego przedsiębiorcom, zdobyte w poznańskich kancelariach prawnych, a także w wiodącej na poznańskim rynku spółce doradztwa podatkowego. Doświadczenie zawodowe gromadziła pracując w kancelarii notarialnej oraz w biurze syndyka masy upadłości. Posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych oraz świadczeniu bieżącej obsługi prawnej dla przedsiębiorców. Zdobyła doświadczenie w prowadzeniu czynności windykacyjnych oraz w działaniach na rzecz ochrony dłużników.

W swojej pracy zawodowej prowadzi szkolenia z zakresu ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, sprzedaży konsumenckiej, a także z zakresu ochrony danych osobowych i tajemnicy bankowej.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kancelaria Doradztwa Prawno-Finansowego
projekt i wykonanie: webmania.pl
strony internetowe Warszawa
Start Kancelaria Plan sukcesji Oferta Kontakt