Witam serdecznie na stronie naszej Kancelarii. Jestem przekonany, iż indywidualne i profesjonale podejście naszego zespołu sprawi, że będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani korzystając z naszych usług. Połączenie właściwych rozwiązań prawnych i finansowych to nowatorskie podejście do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zapraszam do współpracy i zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.
Łukasz Pogorzelski, właściciel

Łukasz Pogorzelski - właściciel

Przede wszystkim praktyk prawa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budowania i wdrażania w życie "Planów Sukcesji" dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Specjalista w zakresie Prawa Spadkowego i przekształceń podmiotów gospodarczych. Posiada rzadką umiejętność łączenia instrumentów finansowych z prawnymi, co skutkuje możliwością kompleksowego ujęcia zagadnień. Przedsiębiorca oraz doświadczony manager, zdobywający swoje dotychczasowe doświadczenie poprzez współpracę z instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Jak sam mówi o sobie: "Zdobyte przeze mnie doświadczenie zawodowe sprawia, że doskonale rozumiem problemy przedsiębiorców".
Monika Talarczyk - Pogorzelska radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w tematyce zagadnień związanych z prawem gospodarczym, prawem ubezpieczeń, prawem cywilnym, w tym ze szczególnym uwzględnieniem gałęzi prawa spadkowego.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych, a także innych podmiotów zobligowanych do naprawienia szkody.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała współpracując z Kancelariami Radców Prawnych na terenie Warszawy i Poznania, a także poprzez współpracę z Biurem syndyka masy upadłości.

Uczestnik szkoleń z zakresu wielu dziedzin prawa, a także różnych aspektów biznesu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kancelaria Doradztwa Prawno-Finansowego
Polityka prywatności
projekt i wykonanie: webmania.pl
strony internetowe Warszawa
Start Kancelaria Plan sukcesji Oferta Kontakt